Zdrowie

Smart Aging dzięki substancjom Raab Vitalfood Smart Aging dzięki substancjom Raab Vitalfood

Proces starzenia jest przedmiotem zainteresowania wielu instytucji badawczych, takich jak Instytut Max Planck. Duże firmy technologiczne zapewniają ogromny budżet na temat procesu starzenia się? Skąd w ogóle wiemy, że się starzejemy? Na wszystkie...

Wędrówki są przyjemnością Wędrówki są przyjemnością

Piesze wędrówki to popularny sport wytrzymałościowy i słusznie. Możesz dowiedzieć się tutaj, dlaczego tak jest i na co musisz zwracać uwagę.

Jak zachować zdrowie w podeszłym wieku?

Dużym problem związanym ze starzeniem się społeczeństwa jest stan zdrowia osób starszych. Jak zachować dobry stan zdrowia, aktywność fizyczną i sprawność intelektualną w podeszłym wieku?

Sen polifazowy - co to oznacza?

W internecie coraz częściej można natknąć się na termin „sen polifazowy”. Podobno z jego pomocą można drastycznie zmniejszyć potrzebę snu, a czas odzyskany w ten sposób wykorzystać do zwiększenia produktywności. Czy tak jest w rzeczywistości?

Epidemia bezruchu

Siedzący tryb życia jest jak papierosy, prowadzi do wielu chorób i skraca życie. Czy jest to prawda? Czy brak aktywności jest szkodliwa?

Idealna dieta dla mózgu

Jesteś często w złym humorze i masz problemy z koncentracją? Wysiłek umysłowy sprawia, że jesteś szybko zmęczony? To najwyższy czas na zmianę diety. Odpowiednie jedzenie usprawnia myślenie!

Jak radzić sobie z bezsennością?

Coraz więcej osób zmaga się z problemem snu. Główną przyczyną jest nasz nowoczesny styl życia. W tym artykule chcemy przedstawić Wam kilka ważnych powodów.