Bransoletki energetyczne zapewniają więcej dynamiki, siły i energii

Co łączy narciarza alpejskiego Feliksa Neureuthera z piłkarzem Dawidem Beckham? Albo gwiazdę US Basketball  Shaquille O ´ Neal z kierowcą wyścigowym  Rubensem Barrichello i aktorem Robertem de Niro?  U każdego z nich widziano  branzoletki Power -balance  - nowoczesna biżuteria wspierająca nasze zdrowie i podnosząca wydajność podbija świat!

Odkryte zostały bransoletki energii przez  sportowców surfowania, u których są one obecnie podczas mistrzostw zabronione - podobno podnosiły niesamowicie ich wydajność. Podczas ostatnich mistrzostw piłkarskich 2010 w Południowej Afryce  nosili piłkarze Holandii i Niemiec te Power bransoletki.

Jest to nonsens ezoteyczny  czy mistyczna  sensacja  - pytają naukowcy . Bloger w internecie  uważa , że nieznana przed paroma laty firmy, nie miała odpowiedni kapitał finansowy , aby finansować  tylko jednego z wyżej wymienionych sportowców  jako nośnika reklamy . Dlatego wierzy on , że jeśli taki champion powie przed kamerą: " ja nie zdejmuję nigdy mojej Power Balance branzoletki"  - to jest argument. Co właściwie stoi za tymi branzoletkami?

Branzoletki energii  mają nie tylko działać pozytywnie na wydajność, ale również na ogólny stan zdrowotny , zdecydowania poprawiać sen i łagodzić ogólne dolegliwości. Również mają mieć pozytywne działanie  w zakresie koncentracji, nastroju i wydajności jak i wzmacniać muskulaturę i pomagać przy problemach z krzyżem.

Jak działają te branzoletki?  Nasz CHI jako dawca energii  i " daje nam płynność w ciągu dnia"  zostaje poprzez komputer, anteny , komórki  i inne nieprzyjemne źródła energii, zaburzony . Power branzoletki przywracają znowu równowagę  dla tej energii.
Branzoletka Energy Power  jest wyprodukowana z wysoce jakościowego silikonu , zawiera dwie małe płytki hologramowe , które powinny tak być "zaprogramowane", aby odblokowały wewnętrzne blokady  i dały wolne drogi dla przepływu energii.

Noszone są te nośniki energii na nadgarstku  - dodatkowo są bardzo ładną , nowoczesną biżuterią. To także podnosi własne samopoczucie i pewność siebie osoby noszącej  i daje dobre samopoczucie i wspaniałą wydajność.