N.A.D.H - więcej energii w każdej sytuacji!

Najlepiej  jest pobierać NADH rano - i to w dużej szklance wody conajmniej 1/2 godziny przed śniadaniem. Następnie idziesz biegać . Rewelacyjnie!
Podczas sportu  można zauważyć jedną z pozytywnych cech NADH ( to NIE jest substancja dopingowa  i dlatego mogą ją spożywać profi sportowcy  - wielu używa ją bardzo chętnie i bardzo dużo).
Podobny wynik widzisz przy pracy w domu czy ogrodzie - wszystko jest łatwiejsze  i jesteś bardziej wytrzymałym. Kto ma do wykonania zadania  myśleniowe , ma uczucie , że jest wydajniejszym  i może się łatwiej i  dłużej koncentrować. Podkreślić trzeba, że NADH nadaje się dla dużych dzieci w w wieku szkolnym, seniorów i/chorych chronicznie ( możliwe jest przyjmowanie razem z lekarstwami , jeśli nie ma innej możliwości. On nie  przeciwdziała lekawrstwom).

Dalsza możliwość poznania pozytywnego działania NADH  - dla osób bardzo często latających samolotami . On nie redukuje całkowicie Jetlag, ale  pomaga organizmowi w regeneracji i łatwiejszemu dopasowaniu do aktualnego czasu  lokalnego. 
Innym ciekawym zastosowaniem NADH jest : rano po kacu. I: on podnosi (ogólnie) dobry nastrój! 

Ponieważ wszędzie i zawsze obowiązuje : każdy powinien wszystko spróbować samemu  - tutaj jedna wskazówka  jak Ty możesz stać się przekonanym użytkownikiem NADH. Spróbuj NADH przez parę tygodni - i zapytaj Twoją rodzinę, przyjaciół i kolegów w pracy, czy zauważyli  jakąś zmianę  odnośne Twojej osoby. Zobaczysz - będziesz bardzo zaskoczony  ich opiniami!

Przy okazji, nie ma efektu przyzwyczajenia. Możesz przestać zażywać  NADH w każdej chwili  - ale musisz się liczyć z redukcją energii  i musisz dojść do ładu tylko z tą, jaką miałeś przed przyjmowaniem NADH. Czy to Tobie się będzie podobało  - musisz zdecydować samemu...