Nowość w VitalAbo - Naturaslim

Naturaslim - to austryjacka firma suplementów diety , wyspecjalizowana w tematyce odchudzania. Surowce, które są zawarte w jej produktach , posiadają - wszystkie! - certyfikat ekologicznej uprawy i hodowlę bez jakichkolwiek substancji sztucznych. Naturaslim gwarantuje najwyższą czystość i jakość bez ukrytych substancji dodatkowych!

Do produkcji zostają użyte naturalne, prawie że nienaruszone  surowce  i czyste substancje. Produkty nie zawierają substancji konserwujących  i chemicznych stabilizatorów , jak i żadne substancje poddane modyfikacji genetycznej.

Wiele produktów zawiera owoce i rośliny, których błogie właściwości są już bardzo długo znane zarówno w Europie jak i na całym śwuecie. Tak na przykład: zawarty w  F-blok  kaktua - opuncja pochodzi z Północnej Ameryki. W boku C jest zawarta roślina - Garcinia Cambogia  - mangostan, pochodzący z Indii i Południowej Azji. W  F-Burn jestzawarta Guarana, roślina podobna do liany i pochodząca z dorzecza Amazonii.

Zawarte w produktach surowce mają formę , która umożliwia ich bardzo łatwe przyjęcie przez organizm. Bardzo dobra biodostępność jest  warunkiem  na optymale działanie produktu. Dla Naturaslim produktów są wykorzystywane tylko  przetestowane w laboratoriach surowce . Wszystkie produkty Naturasim są produkowane w Austrii w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych.

Flagowym produktem jest koktajl dietetyczny,  rodzaj posiłku zastępczego  według przepisów UE odnośnie preparatów dietetycznych §14a . Aby szybciej osiągnąć zamierzoną utratę wagi , można z pomocą koktajlu dietetycznego zastąpić parę posiłków dziennie. Jego bardzo skomplikowana receptura zapewnia utrzymanie się uczcucia sytości przez parę godzin. Bardzo wysoka zawartość białka  - tylko najbardziej wartościowy izolat białka serwatki , koncentrat białka serwatki i izolat białka sojowego  - i bardzo niska wartość opałowa z tylko 220 kaloriami na posiłek zapewniają bardzo szybką utratę wagi w ramach diety.

Naturaslim C-blok zawiera między innymi nowy aktywny składnik fazeolinę , która jest uzyskiwana z białych fasolek Kidney. Fazeolina może działać tylko w średnio - i długołańcuchowych węglowodanach ( chleb, pizza, pasta, kartofle, ryż , płatki owsiane) zostaje optymalnie uzupełniona w bloku C poprzez  działanie HCA.  Ponadto zostają dołączone chrom i wit.C.

Naturaslim wiążący tłuszcz blok F składa się w 100% z chitosanu i wyciągu kaktusa opuncji . Te substancje mają w ludzkim organiźmie redukować wiązanie tłuszczu z pokarmu . Podczas spożywania pokarmów wiążą one  tłuszcze  i produkują , podobną do galarety, substancję , która jest ciężkostrawna.

Naturaslim F burn zawiera sprawdzoną formułę z guaraną , wyciąg zielonej herbaty i gorzkiej pomarańczy , kofeinę, alfa - kwas liponowy  i wyciąg kory wierzbowej. Szczególnie osoby, które do tej pory miały trudności z utratą wagi  ( powolny metabolizm)  zrobią  bardzo pozytywne doświadzczenia z tym spalaczem tłuszczu.